Müge Boz Ve Caner Erdeniz İkinci Kez Bebek Sahibi Oldu
Müge Boz ile Caner Erdeniz çifti, ikinci defa anne-baba oldu. Bebeğin cinsiyeti doğumda öğrenildi ve bir erkek bebekleri oldu. Çift, bebeğe Rika ismini verdi. Çiftin öte yandan Vina isminde bir kız çocukları bulunuyor.
![Müge Boz Ve Caner Erdeniz İkinci Kez Bebek Sahibi Oldu](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/16902237-97114120.jpg)
Tarih:
2024-06-02
Yazar:
Ahmet Şemsi
Müge Boz ile Caner Erdeniz çifti, ikinci defa anne-baba oldu. Bebeğin cinsiyetini doğumda öğrenen çiftin, bir erkek bebekleri oldu ve ona Rika ismini verdiler. Meşhur çiftin, Vina ismini verdikleri bir kız çocukları da bulunuyor.
![Müge Boz Ve Caner Erdeniz İkinci Kez Bebek Sahibi Oldu](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/78169139-30648699.jpg)
Müge Boz İle Caner Erdeniz İkinci Bebeklerini Kucağına Aldı
2019 senesinde Barcelona'da evlenen Müge Boz ile Caner Erdeniz çifti, ikinci defa anne-baba oldu. Bebeğin cinsiyetini doğumda öğrenen çiftin, bir erkek bebekleri oldu ve ona Rika ismini verdiler. Meşhur çiftin, Vina ismini verdikleri bir kız çocukları da bulunuyor.
![Müge Boz Ve Caner Erdeniz İkinci Kez Bebek Sahibi Oldu](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/73656955-50861979.jpg)
Rika Manası
Rika, Osmanlı Devleti'nde günlük yazışmalar, mektuplar ve el yazması eserler için kullanılan bir yazı tipiydi.