Müge Boz, Eşiyle İkinci Çocuğunu Kucağına Aldı
Meşhur sunucu Müge Boz, eşi Caner Erdeniz ile beraber ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Doğum sırasında cinsiyeti öğrenen çift, bir erkek çocuğu olduğunu öğrendi. Aile fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Boz, beğeni topladı. Oğullarına Rika adını verdiklerini açıkladılar.
![Müge Boz, Eşiyle İkinci Çocuğunu Kucağına Aldı](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/52343700-66384184.jpg)
Tarih:
2024-06-03
Yazar:
Semra Karaman
Meşhur sunucu Müge Boz, ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Eşi Caner Erdeniz ile beraber doğum sırasında cinsiyeti öğrenen Boz, aile fotoğrafı çektirdi ve sosyal medyada paylaştı.
![Müge Boz, Eşiyle İkinci Çocuğunu Kucağına Aldı](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/93354919-42687224.jpg)
Müge Boz'un İkinci Çocuğu Dünyaya Geldi
Müge Boz, eşi Caner Erdeniz ile beraber ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Doğum sırasında cinsiyeti öğrenen çift, bir erkek çocuğu olduğunu öğrendi.
![Müge Boz, Eşiyle İkinci Çocuğunu Kucağına Aldı](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/50372413-80327216.jpg)
Aile Fotoğrafları Sosyal Medyada Beğeni Topladı
Müge Boz, doğum sonrası aile fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Paylaşılan fotoğraflara birçok kişi beğeni ve yorumda bulundu.
![Müge Boz, Eşiyle İkinci Çocuğunu Kucağına Aldı](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/40180496-47779874.jpg)
Rika Ismini Verdikleri Oğullarının Cinsiyetini Bilmiyorlardı
Müge Boz ve eşi Caner Erdeniz, oğullarının cinsiyetini bilerek öğrenmek istememişti. Bu kararıyla magazin gündemine oturan çift, oğullarına Rika adını verdiler.
![Müge Boz, Eşiyle İkinci Çocuğunu Kucağına Aldı](https://www.haber.biz/uploads/2024/06/18590039-69863394.jpg)