Filenin Sultanları Çeşme'de Tatil Keyfi Yapıyor
Milletler Ligi finalinde Çin'i 3-1 mağlup ederek şampiyon olan A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın yıldızları tatil için Çeşme'ye gitti. Ayayorgi Koyu'ndaki Yuzu Beach'te görüntülenen filenin sultanları gün boyu deniz ve güneşin tadını çıkardı.
![Filenin Sultanları Çeşme'de Tatil Keyfi Yapıyor](https://www.haber.biz/uploads/2023/07/3845510-14142603.jpg)
A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Milletler Ligi Finali'nde Çin'i 3-1 yenerek tarihi bir başarıya imza attı. Ülkemize şampiyonluk getiren filenin sultanları, sezonun yorgunluğunu atmak için tatil yapmaya başladı. Zehra Güneş ve Ebrar Karakurt'un da aralarında olduğu milli sporcular, önceki gün Çeşme'nin Ayayorgi Koyu'nda bulunan Yuzu Beach'te görüntülendi.
![Filenin Sultanları Çeşme'de Tatil Keyfi Yapıyor](https://www.haber.biz/uploads/2023/07/57811343-97653725.jpg)
Denizde Eğlendiler
Oldukça neşeli olan voleybolcular, hep birlikte denize girip eğlendi. Denizde şakalaşıp sohbet eden kızlar, bir ara su topu oynadı. Bir süre sonra muhabirleri fark eden voleybolcular "bizi çekiyorlar" diyerek birbirlerini uyardı.
![Filenin Sultanları Çeşme'de Tatil Keyfi Yapıyor](https://www.haber.biz/uploads/2023/07/3336145-76688244.jpg)
Poz Verdiler
Muhabirlere zafer işareti yaparak poz veren filenin sultanları, gülümseyerek objektiflere baktı. Ardından denizden çıkarak localarına geçen voleybolcular, güneşlenip dinlendi. Kızlar, daha sonra mekandan ayrıldı.