Esra Erol Ve Eşi Ali Özbir "Gelinim Olur Musun?" Damadının Düğününde
Caner Toygar, ikinci kez evlilik yoluna girdi. Nikah şahitleri ise Esra Erol ve eşi Ali Özbir oldu.
Tarih:2023-06-14
Yazar:Ahmet Şemsi
"Gelinim Olur Musun?" yarışmasının unutulmaz damatlarından Caner Toygar, ikinci kez evlilik yoluna girdi. Bir süredir sunucu Esra Erol ile çalışan Toygar'ın nikah şahitleri, Esra Erol ve eşi Ali Özbir oldu.
Esra Erol Ve Ali Özbir Nikah Şahidi Oldu
Caner Toygar, düğünde Esra Erol ve Ali Özbir'in nikah şahitliğini yaptığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Düğünde dikkat çeken detaylardan biri, Esra Erol'un eşinin takı töreninde taktıkları oldu.
Caner, bu anları "Ali abi yerinde bir şey yapmış, 5 tur döndük" notuyla paylaşırken videoda Esra Erol'un bekleyişinin de gözlerden kaçmadı.
Sosyal Medyada Büyük Yankı Uyandırdı
Ali Özbir'in poşetten çıkararak takılan paraları görenler ise "Şimdi Dilan Polat düşünsün" şeklinde yorumlarda bulundu. Hatırlanacağı üzere Dilan Polat, geçtiğimiz günlerde düğünde getirdiği çöp poşetiyle paraları gelin ve damada takmıştı.